מהי נומרולוגיה וכיצד היא עוזרת בחיים

מה זה נומרולוגיה וכיצד היא יכולה לעזור בחיים.


הנומרולוגיה היא שיטה שהתפתחה ביוון והופצה ע"י פיתגורס (כן,כן, זה הזכור לנו מלימודי המתמטיקה) - מתמטיקאי ופילוסוף יווני שחי בסוף המאה השישית לפני הספירה.

הנומרולוגיה מורכבת מהמילים נומרו = מספר ו- לוגיה = תורה. כלומר – תורת המספרים.

הנומרולוגיה מספרת את סיפורו של האדם. לכל מספר יש תדר אנרגטי שונה ולכן הוא גם מספר סיפור שונה. בעזרת תאריך הלידה והשם המולד של האדם אני יכולה לספר את סיפורו של האדם.

תאריך הלידה זה היעוד שלנו, כלומר השיעור המרכזי שהנשמה שלנו בחרה לעשות בגלגול זה. השם המלא המולד שלנו מסמל את הכלים שעומדים לרשותנו בכדי לפעול בחיינו.


אנסה להסביר זאת בהקבלה לדרך ומכונית.


כשאנחנו רוצים לצאת לטיול אנחנו צריכים להחליט איזה סוג טיול אנחנו רוצים.

אנחנו יכולים לטייל לירדן ההררי, לנגב או למזרח הרמון, לטפס על האולימפוס לעשות שייט איים או לטייל בתוך העיר.

לכל טיול שנתכנן, בכדי שיצליח, נצטרך להתאים את הציוד וכלי הרכב שיתאים ביותר וכך נגדיל את הסיכוי שהטיול ילווה בחוויות חיוביות ועם כמה שפחות תקלות.

ניקח עכשיו דוגמא קיצונית בכדי להבהיר את הנקודה.

אתם הולכים להתחרות במרוץ פורמולה 1 ואח"כ בראלי דקאר ועליכם לבחור מכונית לכל תחרות.


באיזה סוג מכונית תבחרו לכל תחרות ולמה?


למרוץ פורמולה 1 ניקח מכונית מרוץ נמוכה שתבטיח לנו את מכסימום המהירות.

לראלי נצטרך לבחור מכונית גבוהה שמסוגלת לעבור במכשולי דרך שונים ומגוונים.


תאריך הלידה מקביל לדרך בה נוסעת המכונית ואלו הן התכונות המולדות של האדם.  על-פיו נלמד מה השיעור המרכזי שהנשמה בחרה ללמוד בגלגול זה.

השם המלא מקביל למכונית שנוסעת בדרך. מכאן נלמד מהם הכלים שיש ברשות האדם לפעול במציאות. כאן מתייחסים לתכונות נרכשות.

ככל שהמכונית תתאים יותר לדרך כך יהיה לנו יותר קל להתמודד עם אתגרי הדרך, כלומר ככל שהשם שניתן יהיה יותר הרמוני עם תאריך הלידה, כך יהיה לאדם יותר קל להתמודד עם אתגרי החיים ולהפיק מהם את המירב.  


המטרה של האדם היא להגיע לכך שבסוף המסע שלו הוא יהיה דוגמה למספר תאריך הלידה שלו, ובכך הוא בעצם יגשים את היעוד שלו.סיגל אטיאס יעוצים סדנאות ומתנותהמפה מתוך התוכנה של שרון רון


הסתכלות על המפה הנומרולוגית של האדם


בהסתכלות ראשונית במפתו של אדם, אני בודקת קודם כל את ההתאמה והיחסים בין תאריך הלידה לשם המולד. ככל שיש יותר התאמה ופחות ניגודים, כך לאדם יותר קל להתמודד עם האתגרים שמציבים לו החיים. מכאן שנתינת שם לתינוק היא דבר מאד משמעותי להמשך חייו.

המפה שאני מכינה, בהסתמך על תאריך הלידה והשם המולד המלא, מאפשרת לי ללמוד על יכולות, כישורים, עולם ריגשי, התנהגות, דרכי חשיבה, קונפליקטים, קריירה מתאימה, סוגיות בענייני זוגיות, חסמים למיניהם ועוד.

קורה שאדם מרגיש מאד לא מסופק בחייו, אבל לא מצליח להבין מה הבעיה או מה חוסם אותו. בעזרת המפה הנומרולוגית אני יכולה לראות היכן החסמים ויותר מזה- אני יכולה להמליץ מה ניתן לעשות בכדי לשחרר את החסימה. (וזה מה שאני אוהבת בשיטה – היא נותנת דרכים לפתור קונפליקטים וקשיים בחיים). כשאדם מצליח לשחרר את החסימה, דברים טובים מגיעים אליו והוא נהיה הרבה יותר מרוצה בחייו.


איך אפשר לדעת אם האדם במסלול הנכון ולמה זה חשוב?


חייבים להבין שכל אחד נולד עם מסלול ייחודי משלו וסגנון אינדיבידואלי להסתדר ולהגשים את עצמו בחיים.

ככל שנתקרב לתכונות בייעוד כך נרגיש יותר שמחה שלמות ובריאות נפשית ופיזית. אם אנחנו לא בכיוון הנכון נרגיש חוסר סיפוק וחוסר שביעות רצון.

ככל שאדם יותר מודע למצב ולקושי אז אין לו צורך שיקרו לו אירועים ולכן פחות מושך את המאורעות.

כשאדם לא מודע ולא בכיוון, יגיעו אליו מאורעות חזקים או משמעותיים בכדי לכוונן אותו ולהחזיר אותו למסלול היעוד שלו.


כאשר קורה לנו משהו אנחנו שואלים למה זה קרה לי?


אם נבין את המסלול שאנו צריכים לעשות אולי נצליח להבין גם מה המאורעות באים ללמד אותנו, ואם נבין את זה- נוכל בעצם ללמוד את השיעור ולהמשיך הלאה.

בסופו של דבר – כולנו שואפים להיות בריאים ומאושרים, אז אם אני יכולה להאיר את עיניהם של האנשים ובכך לעזור להם לממש את עצמם ולהגיע למקום שהם רוצים, אז למה לא?


אנשים צריכים רק להעז 'לפתוח את הראש' לדברים שהם לא מכירים ואז יתגלה להם עולם חדש.

 


כאן תוכלו לקרוא מאמרים נוספיםהערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.